Zwycięzcy w Olimpiadzie Przedszkoli MOSIR 2023

06-06-2023
Aktualności » Zwycięzcy w Olimpiadzie Przedszkoli MOSIR 2023

Zwycięzcy w Olimpiadzie Przedszkoli MOSIR 2023

Oto My, jako zwycięzcy w  Olimpiadzie Przedszkoli 2023. Sportowe zmagania przedszkoli miejskich zorganizowane zostały przez MOSiR. Rozgrywki rozpoczął uroczysty przemarsz przedszkolaków z symbolicznymi zniczami olimpijskimi i flagą olimpijską. Kiedy flaga powiewała na maszcie, burmistrz miasta pan Marcin Jakubowski, powitał wszystkich, życząc dobrej zabawy i sportowych sukcesów. Nie zabrakło jego uścisków dłoni, uśmiechu i wsparcia dla małych sportowców. Dzieci startowały w sztafecie na 100 metrów, skoku w dal z odbiciem z miejsca i biegu w workach. Była też sztafeta z ringo oraz slalom połączony ze skokiem przez przeszkody. I wiecie, to była bardzo wesoła ale i wyjątkowa zabawa sportowa. Dziękujemy Wszystkim naszym przedszkolakom za ten sukces, za wysiłek i emocje. Jesteście Wspaniali a my jesteśmy z Was bardzo dumni/. Naszą drużynę stanowiły dzieci cztero i pięcioletnie, zaś przygotowaniem zajęli się nauczyciele grup pięcioletnich.